Manawydan Mantis

Detaily problému Přechod na poznámky ] Historie problému ] Tisk ]
IDProjektKategorieZobrazit stavDatum vloženíPoslední změna
0001602BetatestProgramováníveřejný13.08.2016 - 15:0913.08.2016 - 15:09
ReportérTriad 
Přiřazen 
PrioritanormálníZávažnostmaláReprodukovatelnostnevyzkoušeno
StavnovýŘešeníotevřený 
PlatformaOSVerze OS
Shrnutí0001602: Drow rasové perky a systémy
PopisSkriptové požadavky


Rasové perky
Vílí oheň/Temný oheň - Použití jednou za herní den. Drow vykouzlí okolo cíle fialový oheň, který cíli nezpůsobuje žádné zranění, ovšem dělá z něj jednoduchý cíl. Zvážit možnost dát postavám co na cíl útočí bonus do zásahu. 

Koule temnoty - Vykouzlí magickou kouli temnoty, která se nedá prosvítit žádným světlem ani infraviděním. Zkrátka smysl zraku je naprosto ztracen. Osobám uvnitř koule temnoty je zatemněna obrazovka, zrušen target a dán postih do zásahu, uhýbání (snad jsem na nic nezapomněl). Pozor, drow ani drow sesílatel není žádnou vyjímkou!

Magický národ - Drowové mají přirozeně zvýšenou odolnost vůči magii. 
 
Speciální systémy
Všechny drowí perky na Povrchu do hodiny zanikají. Při návratu do Podtemna se do hodiny navracejí. 
Drowové nesnáší sluneční světlo, když vylezou na Povrch, chtělo by jim to nějakým způsobem přesvětlit obrazovku. Prostě aby viděli přepálené a detekce ostatních postav se jim snížila např. na 8 polí. Taky by měli dostat postihy prakticky do všeho co souvisí s bojem. Tohle drowům dost znemožní lézt na Povrch ve dne. Možnost vytvořit lektvar který tenhle efekt aspoň částečně neguje. 
Non-drowové v Podtemnu budou mít opačný efekt – naprostou tmu a viditelnost na pár polí. Bude teda třeba aby ten, kdo vleze do Podtemna měl dostatek pochodní, kouzel na světlo, lektvarů na noční vidění. Vše kromě lektvaru nočního vidění by mělo dělat okruh světla, jako když na sebe v noci někdo nahodí modlitbu. Postavy by měli vidět jen v okruhu světla, mimo něj uvidí jen hustou tmu. NPC & postavy se ukážou jen když vstoupí do okruhu světla. To samé jen s přesvětlením pro drowy na Povrchu. 
Umožnit sekat houbové dřevo z hub v Podtemnu. Můžu dodat grafiku hub s dlouhou nohou, aby se tak případně dali odlišit od těch "normálních" velkých hub, co jsou dost v dungeonech na Povrchu. 

Další informacePřidáno z fóra: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=2723&pid=96939#pid96939 [^] (uživatel: Triad)
Nikdo se během 3 dní nevyjádřil proti. Považujme to za návrh všech questařů, kteří se poslední dobou podílejí na drowech.
ZnačkyŽádné štítky nepřiloženy.
Přiložené soubory

- Závislosti

-  Poznámky k problému
K tomuto problému neexistují žádné poznámky.

- Historie problému
Čas modifikace Uživatelské jméno Pole Změna
13.08.2016 - 15:09 Triad Nový problém


Copyright © 2000 - 2024 MantisBT Team
Powered by Mantis Bugtracker